Thuis Producten10g sfp+ zendontvanger

3.3V SFP 10G LR X Compatibel systeem 10 gbase-LR/LW OTU2e SFP+ 1310nm 10km

3.3V SFP 10G LR X Compatibel systeem 10 gbase-LR/LW OTU2e SFP+ 1310nm 10km

    • 3.3V SFP 10G LR X Compatible 10 GBASE-LR/LW OTU2e SFP+ 1310nm 10km
  • 3.3V SFP 10G LR X Compatible 10 GBASE-LR/LW OTU2e SFP+ 1310nm 10km

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
    Merknaam: MODULELAND
    Certificering: CE RoHS FCC TUV
    Modelnummer: Tsplxg10d-1

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: Negotiable
    Verpakking Details: SFP-10g-lr-X Compatibele DOM van 10GBASE-LR/LW en van OTU2e SFP+ 1310nm 10km Zendontvangermodule Ver
    Levering vermogen: 10000 Piece / stuks per maand
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Toepassing: 10GBASE-LR/LW Ethernet Golflengte: 1310nm
    Datasnelheid: 10Gb/s Afstand: 10KM
    DDM: Ja Voeding: +3.3V
    Werkende temperatuur: 0°C aan 70°C Schakelaar: Duplexlc
    Voorwaarde: Nieuwe voorwaarde Haven: SFP-10g-lr-X Compatibele DOM van 10GBASE-LR/LW en van OTU2e SFP+ 1310nm 10km Zendontvangermodule
    Hoog licht:

    10g sfp+ module

    ,

    10gb sfp+ transceiver

    SFP-10g-lr-X Compatibele DOM van 10GBASE-LR/LW en van OTU2e SFP+ 1310nm 10km Zendontvangermodule

     

    Productomschrijving

    De productenseries van de Moduleland Hete Verkoop

     

    Punt Datasnelheid Golflengte Afstand Beschrijving
    QSFP+ 40Gbps 850nm 100M/150m Qsfp-40g-SRBIDI 
    SFP+ 10Gbps 850nm 300m SFP-10g-SR 
    10Gbps 1310nm 10km SFP-10g-LR 
    10Gbps 1550nm 40km SFP-10g-ER 
    10Gbps 1550nm 80km SFP-10g-Zr 

     

     

     

    Verpakking
    3.3V SFP 10G LR X Compatibel systeem 10 gbase-LR/LW OTU2e SFP+ 1310nm 10km 03.3V SFP 10G LR X Compatibel systeem 10 gbase-LR/LW OTU2e SFP+ 1310nm 10km 1 
    Onze Diensten

    1. Garantie
    Vijf jaar Garantie, drie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.
    2. OEM, ODM is welkom.
    3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.
    De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.
    4. Om het even welke Inquire is welkom.
    Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.
    5. De naverkoopdienst.
    a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
    b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

    Bedrijfsinformatie

      Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX worden toegepast, enz., die de snel veranderende markteisen ontmoeten. Wij hebben technische deskundigen met meer 25 jaar ervaringen in ons team om R&D, programmering, en aanpassing voor onze cliënten te doen. Ons huidig voordeel is op 10G SFP+/XFP/40G QSFP+/100G QSFP28 10km/100G ER4L25KM. Wij doen strikt vezeloptica.

     

    Al onze zendontvangers worden de normen gebouwd volgens van MSA (Multi Bronovereenkomst) en uitgebreid getest om 100%-verenigbaarheid met een reusachtige waaier van belangrijke schakelaar en apparatenfabrikanten te verzekeren. Wij bieden 3 van de prestaties aanjaar garantie.

     

    FAQ

    Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
    A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.
    Q: wat is de levertijd?
    A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.
    Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
    A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.
    Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
    A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
    2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
    3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
    4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

    Q: HOE ongeveer uw kwaliteit?

    Heeft TIbtronix optische tranceiver goed terugkoppelt van klanten zoals datacentra, telcoms, materiaalfabriek en verdelers, enz. Gelieve te bekijken de onderstaande informatie                                                

     

    Contactgegevens
    Moduleland Technology Co., Ltd.

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten