Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

Metro Netwerken100g QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm

Metro Netwerken100g QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm

  • Metro Netwerken100g QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm
Metro Netwerken100g QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: 100G-QSFP28-LR4
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levering vermogen: 2000 Stuk/stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: LR4 10km Datasnelheid: 100g
Golflengte: 1310nm Wijze: Duplexlc
Werkende Temperaturen: 0°C aan 70°C Vcsel: Ja
Voeding: 3.3V Schakelaar: LC
Toepassing: 100G Ethernet
Hoog licht:

100G QSFP28 LR4

,

100G QSFP28 SR4

100G QSFP28 LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm

Productomschrijving

1. Eigenschappen:                                         

Heet-Pluggable QSFP28-vormfactor

Steunen103.1gb/s gezamenlijk bitrate

WDM mux/demux van 4×26Gb/s DFB (Duplexlc-Interface)

de zender van 100Gb/s PSM4 (de Interface van MPO 12)

100GBASE-LR4 toepassingen

2 km - 10 km-transmissie

Volgzaam met 100G Ethernet IEEE802.3ba

Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436

Digitale Diagnostiek die Interface controleren

Merkgebonden back-planes

Voeding: +3.3v

Temperatuurwaaier 0°c aan 70°c

RoHS-6 volgzaam

I2C beheersinterface

2. Toepassingen:

Te rekken rek

Datacentraschakelaars en Routers

Metro netwerken

Schakelaars en Routers

de Verbindingen van 100G basis-LR4 Ethernet

3.Absolute maximumclassificaties:

Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid
Opslagtemperatuur TS -40   +85 °C
Leveringsvoltage VGDT, R -0.5   4 V
Relatieve Vochtigheid Relatieve vochtigheid 0   85 %

4.Recommended werkend Milieu:

Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid
Geval werkende Temperatuur TC 0   +70 °C
Leveringsvoltage VGDT, R +3.13 3.3 +3.47 V
Leveringsstroom ICC   1100 1500 mA
Machtsdissipatie PD     5 W
Bedrijfsinformatie

Ongeveer ons

       Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

  Office&workshop:

         Metro Netwerken100g QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm 0      Metro Netwerken100g QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm 1 

 

   

         Metro Netwerken100g QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm 2       Metro Netwerken100g QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc SMF DDM Module van 1310nm 3          

  

Onze Diensten

1. Garantie

 Vijf jaar Garantie, drie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom. 

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

 De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom. 

  Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst. 
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 
FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
    2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
    3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
    4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten