Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

de Interface van het de Zendontvangeri2c Beheer van 850nm 150m 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO-

de Interface van het de Zendontvangeri2c Beheer van 850nm 150m 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO-

  • de Interface van het de Zendontvangeri2c Beheer van 850nm 150m 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO-
de Interface van het de Zendontvangeri2c Beheer van 850nm 150m 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO-
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: qsfp28-100g-sr4
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levering vermogen: 5000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Outputmacht: -8~+1dbm Gezamenlijke bandbreedte: 100Gb/s
Golflengte: 850nm Afstand: 100m/150m
Sensivity: < -11=""> Kanaalbandbreedte: 11.2Gbps
Kanalenbedrag: Mpo-12 vezels Voeding: 3.3V
Temperatuurwaaier: 0°C aan 70°C Vcsel: ja
Compatibel: De Jeneverbes Dell Extreme HW H3C Ciena Mellanox van Cisco Arista
Hoog licht:

100G QSFP28 LR4

,

100G QSFP28 SR4

De Compatibele 100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 150m MTP/MPO Zendontvanger van QSFP28 qsfp-100g-sr4-s

Productomschrijving

1. Eigenschappen:

                                                  

De vergaarbak van MPO 12

Heet-Pluggable QSFP28-vormfactor

Steunen103.1gb/s gezamenlijk bitrate

4 de gebaseerde zender van × 25Gb/s 850nm VCSEL

Volgzaam met 100G Ethernet IEEE802.3ba

Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436

Geschikt voor ooit 100m transmissie op OM3 MMF en 150m op OM4 MMF

Merkgebonden back-planes

Digitale Diagnostiek die Interface controleren

 

Merkgebonden back-planes

Voeding: +3.3v

  

Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

 

RoHS-6 volgzaam

I2C beheersinterface

2. Toepassingen:

Te rekken rek

Datacentra

Metro netwerken

Schakelaars en Routers

Infiniband 4x STR, Ddr, QDR

                             

3. Certificaat

        de Interface van het de Zendontvangeri2c Beheer van 850nm 150m 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO- 0de Interface van het de Zendontvangeri2c Beheer van 850nm 150m 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO- 1  

Verpakking & het Verschepen

 

    de Interface van het de Zendontvangeri2c Beheer van 850nm 150m 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO- 2    de Interface van het de Zendontvangeri2c Beheer van 850nm 150m 100G QSFP28 SR4 MTP/MPO- 3 

 
Onze Diensten

1. Garantie

Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom.

 

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom.

 

Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst.
 a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 

 
FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A:  Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

AOnze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten