Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule

Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule

  • Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule
Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: 100GBASE-ER4 QSFP28 1310nm 40km
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Qsfp-100g-er4l-s Compatibele DOM van 100GBASE-ER4 QSFP28 1310nm 40km Zendontvangermodule
Levering vermogen: 10000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: 100GBASE-ER4 QSFP28 1310nm 40km Afstand: 40km
Voeding: +3.3V Temperatuurwaaier: 0°C aan 70°C
Toepassingen: de Verbindingen van 100G basis-LR4 Ethernet Certificering: CE RoHS FCC TUV
Hoog licht:

100G QSFP28 LR4

,

100G QSFP28 SR4

Qsfp-100g-ER4 Compatibele 100GBASE-ER4 QSFP28 1310nm 40km DOM Transceiver Module

 

Productomschrijving

1. Eigenschappen:

Voeding: +3.3v

Heet-Pluggable QSFP28-vormfactor
Steunen100gb/s gezamenlijk bitrate
WDM mux/demux van 4×26Gb/s DFB (Duplexlc-Interface)
de zender van 100Gb/s PSM4 (de Interface van MPO 12)
100GBASE-ER4 toepassingen
Volgzaam met 100G Ethernet IEEE802.3ba
Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436
Digitale Diagnostiek die Interface controleren
Merkgebonden back-planes
Temperatuurwaaier 0°c aan 70°c
RoHS-6 volgzaam
I2C beheersinterface

 

2. Toepassingen:

Te rekken rek
Datacentraschakelaars en Routers
Metro netwerken
de Verbindingen van 100G basis-LR4 Ethernet

3. Certificaat

 

Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule 0Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule 1

4. Absolute Maximumclassificaties

 
Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid
Opslagtemperatuur TS -40   +85 °C
Leveringsvoltage VCCT, R -0.5   4 V
Relatieve Vochtigheid Relatieve vochtigheid 0   85 %
 
Geadviseerd Werkend Milieu:
 
Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid
Geval werkende Temperatuur TC 0   +70 °C
Leveringsvoltage VCCT, R +3.13 3.3 +3.47 V
Leveringsstroom ICC   1100 1500 mA
Machtsdissipatie PD     5 W
 
5. Ongeveer ons
Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

Office&workshop:
Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule 2 Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule 3
 
Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule 4 Compatibele 100G QSFP28 ER4, DOM van 1310nm 40km Zendontvangermodule 5


 

Onze Diensten

1. Garantie
Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.
2. OEM, ODM is welkom.
3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.
De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.
4. Om het even welke Inquire is welkom.
Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.
5. De naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.
Q: wat is de levertijd?
A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.
 Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.
Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten