Thuis Producten40G QSFP+-Zendontvanger

Compatibel SR BIDI van 40G QSFP Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436

Compatibel SR BIDI van 40G QSFP Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436

  • Compatibel SR BIDI van 40G QSFP Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436
Compatibel SR BIDI van 40G QSFP Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TQB01
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-het Detail van de dooslevering:
Levering vermogen: 50000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Vormtype: QSFP+ Datasnelheid: 40Gb/s
Afstand: 100m Schakelaar: LC
Golflengte: 850/900nm Levertijd: 2-5 het werkdagen
Garantie: 3 jaar Toepassing: Datacom/de verbindingen van de van de Telecommunicatieschakelaar & router
Laser: Vcsel
Hoog licht:

bidi van SR van 40g qsfp

,

40G QSFP LR4

40g-qsfp-SR-BIDI Compatibele DOM van 40gbase-SR Tweerichtings Duplexlc Zendontvangermodule

Productomschrijving

1.  Eigenschappen:

Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436

Volgzaam aan de elektrospecificatie van 40GbE XLPPI per IEEE 802.3ba-2010

Gezamenlijke bandbreedte van > 40Gbps

Werkt bij 10,3125 Gbps per elektrokanaal met 64b/66b gecodeerde gegevens

QSFP volgzaam MSA

Geschikt voor meer dan 100m transmissie op Multimode Vezel van OM3 (MMF) en 150m op OM4 MMF

Het enige +3.3V-voeding werken 

Ingebouwde digitale kenmerkende functies 

Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C 

RoHS Volgzaam Deel

Gebruikt een standaard duplex de vezelkabel van LC toestaand hergebruik van bestaande kabelinfrastructuur

 

     De tweerichtingszendontvangers van 5Gb/s (SFP) zijn volgzaam met de huidige Specificatie van de Overeenkomsten(msa) van SFP Multi-Source. De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via een periodieke interface met 2 draden, zoals die in SFP MSA worden gespecificeerd.

 

2. Toepassingen

40 Gigabit Ethernet verbindt onderling

Datacom/de Telecommunicatie schakelen & de routerverbindingen

Gegevenssamenvoeging en backplane toepassingen

Merkgebonden protocol en dichtheidstoepassingen

Het is een vier-Kanaal, Pluggable, de Duplex, Vezeloptische QSFP+ Zendontvanger van LC voor 40 Gigabit Ethernet-Toepassingen. Deze zendontvanger is een hoge prestatiesmodule voor duplexdatacommunicatie op korte termijn en verbindt toepassingen onderling. Het integreert vier elektrogegevensstegen in elke richting in transmissie over één enkele duplex de vezel optische kabel van LC. Elke elektrosteeg werkt bij 10,3125 Gbps en is met de interface van 40GE in overeenstemming XLPPI.

 

 

3. Certificaat

    Ce, FC, Rosh, ISO9001 enz.

 
4.Company informatie

    Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX worden toegepast, enz., die de snel veranderende markteisen ontmoeten. Wij hebben technische deskundigen met meer 15 jaar ervaringen in ons team om R&D, programmering, en aanpassing voor onze cliënten te doen. Ons huidig voordeel is op 10G SFP+/XFP/1000base-sx/lx, is de prijs goed en wij houden developping nieuwe producten als 120km SFP+/XFP, en 80km BIDI SFP+/XFP.

 

    Al onze zendontvangers worden de normen gebouwd volgens van MSA (Multi Bronovereenkomst) en uitgebreid getest om 100%-verenigbaarheid met een reusachtige waaier van belangrijke schakelaar en apparatenfabrikanten te verzekeren.

Wij zijn zeer zeker in de prestaties en de betrouwbaarheid van onze optische zendontvangeroplossingen dat wij 3 van de prestatiesjaar garantie aanbieden. Dit wordt gecombineerd met onze opmerkelijke de dienst en steunniveaus om volledige vrede van mening te verzekeren. In feite, worden onze Optische Zendontvangers opgesteld binnen van telecommunicatie een aantal van de wereld de grootste bedrijven van de gegevenscentra en evenals een groot aantal het MKB-de centra en overheidsinstellingen van ondernemingsgegevens.

Volledig - de compatibele digitale diagnostiekfunctionaliteit (DDM/DOM) is beschikbaar via MDIO voor alle zendontvangers:

 

Verpakking & het Verschepen
Compatibel SR BIDI van 40G QSFP Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436 0 
Onze Diensten

1. Garantie
Vijf jaar Garantie, drie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.
2. OEM, ODM is welkom.
3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.
De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.
4. Om het even welke Inquire is welkom.
Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.
5. De naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 
FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.
Q: wat is de levertijd?
A:  Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.
Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.


 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten