Thuis ProductenSFP+ CWDM

10Gb/s 40km SFP+ CWDM Duplexlc 3.3V, de Zendontvanger Enige Wijze van CWDM SFP

10Gb/s 40km SFP+ CWDM Duplexlc 3.3V, de Zendontvanger Enige Wijze van CWDM SFP

  • 10Gb/s 40km SFP+ CWDM Duplexlc 3.3V, de Zendontvanger Enige Wijze van CWDM SFP
10Gb/s 40km SFP+ CWDM Duplexlc 3.3V, de Zendontvanger Enige Wijze van CWDM SFP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: Ft3940d-XX
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10Gb/s 40km de Zendontvanger Duplexlc, +3.3V, 1470~1610nm, de wijze van CWDM Enige Verpakkingsdetail
Levering vermogen: 10000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Golflengte: 1470~1610nm, CWDM Datasnelheid: 10Gb/s
Afstand: 40km DDM: ja
Voeding: +3.3V Werkende Temperatuur: 0°C aan 70°C
Schakelaar: Duplexlc Toepassing: 10GBASE-LR/LW Ethernet
Voorwaarde: Nieuwe voorwaarde Haven: 10Gb/s 40km de Zendontvanger Duplexlc, +3.3V, 1470~1610nm, de Enige wijze van CWDM SFP+ van CWDM
Hoog licht:

cwdm 10g sfp+

,

cwdm optische zendontvanger

10Gb/s 40km de Zendontvanger Duplexlc, +3.3V, 1470~1610nm, de Enige wijze van CWDM SFP+ van CWDM

 

1. Eigenschappen:

Steunen 9,95 aan 11.3Gb/s-bitrate

Heet-Pluggable

Duplexlc-schakelaar

de zender van 1470~1610nm CWDM EML, SPELDfotodetector

SMF-verbindingen omhoog met 40km

interface met 2 draden voor beheersspecificaties volgzaam met SFF 8472 digitale kenmerkende controleinterface

Voeding: +3.3V

Machtsconsumptie<1>

Temperatuurwaaier: 0~ 70°C

Volgzame RoHS

 

2. Toepassingen:

10GBASE-ER/EW Ethernet

Sonet oc-192/SDH

10G vezelkanaal

CWDM-Netwerken

3. Beschrijving:

Moduleland FT3940D-Xx bedraagt een zeer compacte optische de zendontvangermodule van 10Gb/s voor periodieke optische communicatie toepassingen 10Gb/s. FT3940D-Xx zet een periodieke elektro de gegevensstroom van 10Gb/s in optisch de outputsignaal van 10Gb/s en een optisch de inputsignaal van 10Gb/s aan om periodieke elektro de gegevensstromen van 10Gb/s. De hoge snelheids10gb/s elektrointerface is volledig volgzaam met SFI-specificatie.

De hoge prestaties1470~1610nm CWDM EML zender en de hoge ontvanger van de gevoeligheidsspeld verstrekken superieure prestaties voor Ethernet-toepassingen bij maximaal 40km verbindingen.

 

4. Bedrijfsinformatie

Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX worden toegepast, enz., die de snel veranderende markteisen ontmoeten. Wij hebben technische deskundigen met meer 25 jaar ervaringen in ons team om R&D, programmering, en aanpassing voor onze cliënten te doen. Ons huidig voordeel is op 10G SFP+/XFP/40G QSFP+/100G QSFP28 10km/100G ER4L25KM. Wij doen strikt vezeloptica.

 

Al onze zendontvangers worden de normen gebouwd volgens van MSA (Multi Bronovereenkomst) en uitgebreid getest om 100%-verenigbaarheid met een reusachtige waaier van belangrijke schakelaar en apparatenfabrikanten te verzekeren. Wij bieden 3 van de prestaties aanjaar garantie.

 

5. De productenseries van de Moduleland Hete Verkoop

 

     
Punt Datasnelheid Golflengte Afstand Beschrijving
QSFP+ 40Gbps 850nm 100M/150m Qsfp-40g-SRBIDI
SFP+ 10Gbps 850nm 300m SFP-10g-SR
10Gbps 1310nm 10km SFP-10g-LR
10Gbps 1550nm 40km SFP-10g-ER
10Gbps 1550nm 80km SFP-10g-Zr

 

6. Verpakking & het Verschepen
10Gb/s 40km SFP+ CWDM Duplexlc 3.3V, de Zendontvanger Enige Wijze van CWDM SFP 010Gb/s 40km SFP+ CWDM Duplexlc 3.3V, de Zendontvanger Enige Wijze van CWDM SFP 1 
 
Onze Diensten

1. Garantie
Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.
2. OEM, ODM is welkom.
3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.
De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.
4. Om het even welke Inquire is welkom.
Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.
5. De naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.
Q: wat is de levertijd?
A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.
Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.
Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Q: HOE ongeveer uw kwaliteit?

Heeft Moduleland optische tranceiver goed terugkoppelt van klanten zoals datacentra, telcoms, materiaalfabriek en verdelers, enz. Gelieve te bekijken de onderstaande informatie

                                                

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten