Thuis ProductenSFP-Duplex

Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique

Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique

  • Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique
Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: 1000base-lx sfp 1310m
Certificering: CE RoHS FCC
Modelnummer: TSPL1G10D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 - 1 stukken
Prijs: $2.00
Verpakking Details: DOM van Fibraoptica SFP GLC-links-SMD Compatibele 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km de Verpakkingsdetai
Levering vermogen: 50000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Vormtype: SFP Datasnelheid: 1.25Gb/s
Afstand: 10KM Schakelaar: LC
Golflengte: 1310nm Levertijd: 2-5 het werkdagen
Garantie: 3 jaar Merk: Tibtronix
Optische Componenten: Vriespunt 1310nm Haven: Fibra Optica SFP GLC-links-SMD Compatibele 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module emetteur-Recept
Hoog licht:

sfp lc duplex

,

1000base lx sfp transceivers

Fibra Optica SFP GLC-links-SMD Compatibele 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module emetteur-Recepteur Optique

 

Productomschrijving

Eigenschappen:

Tot 1.25Gb/s-Gegevens - verbindingen

Heet-Pluggable

        Duplexlc-schakelaar

        Tot 20km op 9/125μm SMF

1310nm vriespunt-laserzender

Enige +3.3V-Voeding

Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

Maximummacht <1w>

Industriële Commerciële werkende de temperatuurwaaier van /Extended/: -40°C aan 85°C/-5°C aan 85°C/-0°C aan 70°C-beschikbare Versie

Volgzaam en Loodvrije RoHS

Toepassingen:

       Metro/Toegangsnetwerken

       1.25 Gb/s 1000Base-LX Ethernet

       1×Fibre kanaal

Andere Optische Verbindingen

 

Beschrijving:

       SFP-GE-LX de Zendontvanger is hoge prestaties, rendabele module die een duplexlc-opticainterface hebben. Standaardac koppelde CML voor hoge snelheidssignaal en de controle en de monitorsignalen van LVTTL. De ontvangerssectie gebruikt een SPELDontvanger en de zender gebruikt een 1310 NM-laser van vriespunt, tot 15dB-verbinding beweeg verzekeren dit module1000base Ethernet 10km toepassing.

 

De productenseries van de Moduleland Hete Verkoop

 

Punt Datasnelheid Golflengte Afstand Beschrijving
QSFP+ 40Gbps 850nm 100M/150m Qsfp-40g-SRBIDI 
SFP+ 10Gbps 850nm 300m SFP-10g-SR 
10Gbps 1310nm 10km SFP-10g-LR 
10Gbps 1550nm 40km SFP-10g-ER 
10Gbps 1550nm 80km SFP-10g-Zr 
Onze Diensten

1.Warranty
Vijf jaar Garantie, drie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.
2.OEM, ODM zijn welkom.
3.Free de steekproef zal worden verstrekt.
De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.
4. Om het even welke Inquire is welkom.
Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.
5. de naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

Bedrijfsinformatie
     Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi, Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX worden toegepast, enz., die de snel veranderende markteisen ontmoeten. Wij hebben technische deskundigen met meer 25 jaar ervaringen in ons team om R&D, programmering, en aanpassing voor onze cliënten te doen. Ons huidig voordeel is op 10G SFP+/XFP/40G QSFP+/100G QSFP28 10km/100G ER4L25KM. Wij doen strikt vezeloptica.

      Al onze zendontvangers worden de normen gebouwd volgens van MSA (Multi Bronovereenkomst) en uitgebreid getest om 100%-verenigbaarheid met een reusachtige waaier van belangrijke schakelaar en apparatenfabrikanten te verzekeren. Wij bieden 3 van de prestaties aanjaar garantie.

 

Producten van de Moduleland de hete Reeks

DE MODULES VAN 1.25GB LC SFP DE MODULES VAN 8G BIDI XFP SFP
DE MODULES VAN 1.25GB LC DWDM SFP DE MODULES VAN 10G SFP+ LRM SFP
1.25GB DE MODULES VAN SC BIDI SFP DE MODULES VAN 10G SFP+ LR SFP
DE MODULES VAN 2.5GB LC SFP DE MODULES VAN 10G SFP+ ER SFP
DE MODULES VAN 2.5GB LC CWDM SFP DE MODULES VAN 10G BIDI SFP+ SFP
DE MODULES VAN 2.5GB LC DWDM SFP DE MODULES VAN 10G CWDM XFP SFP
DE MODULES VAN SR SFP VAN 4G SFP+ DE MODULES VAN 40G QSFP SFP
DE MODULES VAN 8G SFP+ SFP de QSFP+ aan QSFP+ Passieve Kabel van 40G
DE MODULES VAN 8G CWDM SFP 10/100/1000M SFP MODULES
DE MODULES VAN 8G DWDM SFP de MODULES van 40G 100g SFP

 

Waarom kies de V.S.?Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique 0

      Moduleland CEO WERKTE ALS INGENIEURSleader VELE VOORDIEN JAREN. WIJ ZIJN ERVAREN IN OPTISCHE ZENDONTVANGER. Moduleland IS MANINLY CONCENTREERDE zich OP O&O. Wij HOPEN om U TE HELPEN SAVE COST EN UW ZAKEN TE GROEIEN.

 

Fabriek

Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique 1

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?
A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1>Confirm ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2>Proforma bevestigde de rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3>Confirm het verschepen de details en de berichtgoederen, het volgen aantal zullen onmiddellijk naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4>We zal helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

Q: HOE ongeveer uw kwaliteit?

Heeft Moduleland optische tranceiver goed terugkoppelt van klanten zoals datacentra, telcoms, materiaalfabriek en verdelers, enz. Gelieve te bekijken de onderstaande informatie                                                

Verpakking & het Verschepen
Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique 2
Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique 3Fibra Optica SFP GLC-LH-SMD Compatible 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 10km DOM Module Emetteur-Recepteur Optique 4 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten