Thuis ProductenSFP-Duplex

Hoge Gevoeligheids100base SFP Module SMF 1550NM 120KM Duplexlc-DOM

Hoge Gevoeligheids100base SFP Module SMF 1550NM 120KM Duplexlc-DOM

  • Hoge Gevoeligheids100base SFP Module SMF 1550NM 120KM Duplexlc-DOM
Hoge Gevoeligheids100base SFP Module SMF 1550NM 120KM Duplexlc-DOM
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSPL1EC0D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Interface: LC duplex Optische Componenten: DFB 1550nm
Kabeltype: SMF DOM Steun: Ja
Vormtype: SFP TX macht: 0~5dBm
Ontvangersgevoeligheid: ≤-34dBm Verkopende Eenheden: Enig punt
Maximum Datasnelheid: 100Mbps Enige pakketgrootte : 22X16X6 cm
Golflengte: 1310nm Enig brutogewicht: 0,5 kg
Maximum Kabelafstand: 120km
Hoog licht:

sfp lc duplex

,

de zendontvangers van 1000base lx sfp

100base-EZX SFP SM 1550NM 120KM DUPLEXlc-DOM Zendontvanger

 

 

Productomschrijving

  1. Eigenschappen:

Tot 120 km op 9/125 μm SMF

de laserzender van 1550nm DFB 

Tot 155Mb/s-Gegevens - verbindingen 

Heet-Pluggable

Duplexlc-schakelaar

Enige +3.3V-Voeding

Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

Maximummacht <1w> 

2. Toepassingen:

SONET OC-3/SDH STM-1

Snelle Ethernet

Andere Optische Verbindingen

3. Ongeveer ons

 

       Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse types behandelen die wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

 

 

 

Verpakking & het Verschepen

Hoge Gevoeligheids100base SFP Module SMF 1550NM 120KM Duplexlc-DOM 0
Hoge Gevoeligheids100base SFP Module SMF 1550NM 120KM Duplexlc-DOM 1Hoge Gevoeligheids100base SFP Module SMF 1550NM 120KM Duplexlc-DOM 2

Onze Diensten

1. Garantie

 Vijf jaar Garantiedrie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom. 

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

 De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom. 

  Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst. 
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

AVoor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

 

 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten