Thuis ProductenDE MODULE VAN BIDI SFP

40km Simplexlc BIDI SFP Module Tx1310nm/de Optische Zendontvanger van Rx1550nm

40km Simplexlc BIDI SFP Module Tx1310nm/de Optische Zendontvanger van Rx1550nm

  • 40km Simplexlc BIDI SFP Module Tx1310nm/de Optische Zendontvanger van Rx1550nm
40km Simplexlc BIDI SFP Module Tx1310nm/de Optische Zendontvanger van Rx1550nm
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSBL1G40D-35
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levering vermogen: 10000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 40km Golflengte: TX1310nm/RX1550nm
Datasnelheid: 1.25G Schakelaar: Simplexlc
Voeding: 3.3V Werkende temperatuur: 0°c~70°c of -40°c~85°c
DDM-functie: Ja Outputmacht: -2~+3 dBm
Wijze: Multi-mode Toepassing: Ethernet
Haven: -
Hoog licht:

multimode bidi sfp

,

sfp module 1310nm

1.25G WDM 40km Simplexlc Tx1310nm/Rx1550nm van SFP BIDI

Productomschrijving

1. Eigenschappen:

 

       Simplexlc-schakelaar

       Tot 40km op 9/125μm SMF

       Tot 1.25Gb/s-Gegevens - verbindingen

       Heet-Pluggable

       de laserzender van 1310nm DFB 

       1550nm SPELDfotodetector

       Enige +3.3v-Macht <1w>

       Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

       Industril breidde Commerciële opercial temperatuurwaaier uit: -40°c aan 85°c of 0°c aan 70°c-beschikbare Versie

       Volgzaam en Loodvrije RoHS  

 

2. Toepassingen:   

         1000Base-ex Ethernet

         Metro/Toegangsnetwerken

         1×Fibre kanaal

         Andere Optische Verbindingen 

Onze Diensten

1. Garantie

 Vijf jaar Garantiedrie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom. 

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

 De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom. 

  Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst. 
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 

Ongeveer ons

       Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse types behandelen die wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

  Office&workshop:

         40km Simplexlc BIDI SFP Module Tx1310nm/de Optische Zendontvanger van Rx1550nm 0      40km Simplexlc BIDI SFP Module Tx1310nm/de Optische Zendontvanger van Rx1550nm 1 

 

   

         40km Simplexlc BIDI SFP Module Tx1310nm/de Optische Zendontvanger van Rx1550nm 2       40km Simplexlc BIDI SFP Module Tx1310nm/de Optische Zendontvanger van Rx1550nm 3            

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
    2> bevestigde Proformarekening, de orde zullen op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
    3> bevestigen het verschepen details en verzenden goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
    4> zullen wij helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten