Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet

De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet

  • De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet
De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: 100GBASE-ER4 QSFP28 1310nm 40km
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: 1 of van 4PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-het Detail van de dooslevering: Versch
Levering vermogen: 3000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: 100GBASE-ER4 QSFP28 1310nm 40km Afstand: 40km
Voeding: +3.3V Temperatuurwaaier: 0°C aan 70°C
Toepassingen: de Verbindingen van 100G basis-LR4 Ethernet Certificering: CE RoHS FCC TUV
Hoog licht:

de Zendontvanger van 1310nm 100G QSFP28

,

40km 100G QSFP28 Zendontvanger

,

De Optische Zendontvanger van Lr4qsfp

De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet

 

1. Eigenschappen:

Voeding: +3.3v

Heet-Pluggable QSFP28-vormfactor
Steunen100gb/s gezamenlijk bitrate
WDM mux/demux van 4×26Gb/s DFB (Duplexlc-Interface)
de zender van 100Gb/s PSM4 (de Interface van MPO 12)
100GBASE-ER4 toepassingen
Volgzaam met 100G Ethernet IEEE802.3ba
Volgzaam aan de Specificatie van QSFP+ sff-8436
Digitale Diagnostiek die Interface controleren
Merkgebonden back-planes
Temperatuurwaaier 0°c aan 70°c
RoHS-6 volgzaam
I2C beheersinterface

 

2. Toepassingen:

Te rekken rek
Datacentraschakelaars en Routers
Metro netwerken
de Verbindingen van 100G basis-LR4 Ethernet

 

3. Absolute Maximumclassificaties

   

Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid
Opslagtemperatuur TS -40   +85 °C
Leveringsvoltage VCCT, R -0.5   4 V
Relatieve Vochtigheid Relatieve vochtigheid 0   85 %
 
4. Geadviseerd Werkend Milieu:
 
Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid
Geval werkende Temperatuur TC 0   +70 °C
Leveringsvoltage VCCT, R +3.13 3.3 +3.47 V
Leveringsstroom ICC   1100 1500 mA
Machtsdissipatie PD     5 W
 
 
5. Ongeveer ons
Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.
 
Office&workshop:

De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet 0 De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet 1
 
De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet 2 De Zendontvanger van ER4 40km 1310nm 100G QSFP28 voor de Verbindingen van basis-ER4 Ethernet 3

 

6. Onze Diensten

1. Garantie
Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.
2. OEM, ODM is welkom.
3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.
De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.
4. Om het even welke Inquire is welkom.
Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.
Q: wat is de levertijd?
A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciaal       de producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.
 Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment gebruiken ot       andere benoemde methode door cliënten.
Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt geplukt         op.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten