Thuis ProductenXFP transceiver

de Zendontvangermodule van 10Gb/s 40km Dwdm Xfp voor 10g-Vezelkanaal

de Zendontvangermodule van 10Gb/s 40km Dwdm Xfp voor 10g-Vezelkanaal

  • de Zendontvangermodule van 10Gb/s 40km Dwdm Xfp voor 10g-Vezelkanaal
de Zendontvangermodule van 10Gb/s 40km Dwdm Xfp voor 10g-Vezelkanaal
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TXPLXG40D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-het Detail van de dooslevering:
Levering vermogen: 1000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Datasnelheid: 10Gb/s Afstand: 40km
Voeding: +3.3V Werkende temperatuur: 0°C aan 70°C
Wijze: Duplexsmf Haven: Vietnam
Hoog licht:

De Zendontvangermodule van Dwdmxfp

,

40km Xfp Zendontvangermodule

,

10Gb/s optische Vezelzendontvanger

DE ZENDONTVANGERmodule VAN DWDM XFP VOOR 10G-VEZELkanaal

 

Beschrijving:


de Zendontvangermodule van 10Gb/s 80km DWDM SFP

De SFP-zendontvangers zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 10Gbps en 80km transmissieafstand met SMF.

Zij zijn volgzaam met sff-8431, sff-8432, 10GFC-Omwenteling 4,0, en 10GBASE-ER/EW. De zender zet de periodieke elektrogegevens van EML in periodieke optische gegevens volgzaam met de norm van IEEE om 802.3ae. De ontvanger zet periodieke optische gegevens in de periodieke elektrogegevens van EML om. De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via een periodieke interface met 2 draden, zoals die in sff-8472 worden gespecificeerd.

 

C22 dwdm-sfp10g-59,79 Compatibele 10G DWDM SFP+ 1559.79nm 80km DOM Transceiver Module

Dwdm-sfp10g-59,79 compatibele de Zendontvangermodule van 10G DWDM SFP+ (SMF, 1559.79nm, 80km, LC, DOM)

 

Cisco-Compatibel systeem Dwdm-sfp10g-59,79 Verkopersnaam Wanbao
Vormfactor SFP+ Max Data Rate 10Gbps
Golflengte 1559.79nm Max Cable Distance 80km
Schakelaar LC duplex Optische Componenten EML DWDM
Media SMF DOM Support Ja
TX macht 0-4dBm Ontvangersgevoeligheid <-23dbm>
Commerciële Temperatuurwaaier 0 aan 70°C (32 aan 158°F) Protocollen SFP+ Volgzaam MSA, CPRI, eCPRI
 
 
 Eigenschappen:

 

  Duplexlc-schakelaar

  Steun multiprotocol van 9.95Gb/s aan 11.3Gb/s

  Hete pluggable 30 speldschakelaar

  Volgzaam met XFP MSA

  Transmissieafstand van 40km over enige wijzevezel

  de laserzender van 1550nm EML.

  interface met 2 draden voor beheer en kenmerkende monitor

  De elektrointerface van XFI met AC koppeling

  Enige voedingvoltages: +3.3V

 

Toepassingen:

   

 

10GBASE-ER/EW Ethernet

1200-Mx-Sn-i 10G Fibre Channel

Andere optische verbindingen

     

                                 

FAQ
 

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

 

 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten