Thuis ProductenXFP transceiver

De duplexzendontvanger van LC 850nm 300m VCSEL 10Gb/s XFP

De duplexzendontvanger van LC 850nm 300m VCSEL 10Gb/s XFP

  • De duplexzendontvanger van LC 850nm 300m VCSEL 10Gb/s XFP
De duplexzendontvanger van LC 850nm 300m VCSEL 10Gb/s XFP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: FCC,CE,ROHS
Modelnummer: TXPLXG03D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: 1 of van 4PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-het Detail van de dooslevering:
Levertijd: 1000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Hoog licht:

de Zendontvanger van 10Gb/s XFP

,

de Zendontvanger van 850nm XFP

,

De Optische Zendontvanger van VCSEL Ethernet

10Gb/s 300m XFP-Zendontvanger Hete Pluggable, Duplexlc, 850nm, VCSEL, Multiwijze

1.Features:

Steun multiprotocol van 9.95Gb/s aan 11.3Gb/s

Hete pluggable 30 speldschakelaar

Volgzaam met XFP MSA

Transmissieafstand van 300m over multiwijzevezel

de laserzender van 850nm Vcsel.

Duplexlc-schakelaar

interface met 2 draden voor beheer en kenmerkende monitor

De elektrointerface van XFI met AC koppeling

Enige voedingvoltages: +3.3V

Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

Machtsdissipatie: <1>

RoHS Volgzaam Deel

2.Applications:

10GBASE-SR/SW Ethernet

1200-Mx-Sn-i 10G Fibre Channel

Andere optische verbindingen

3.Description:

De Factoren10gb/s (XFP) zendontvangers van de Modulelandtxplxg03 zijn de Kleine Vorm volgzaam met de Multi-Source de Overeenkomsten (MSA) Specificatie huidige van XFP. De hoge prestaties ongekoelde 850nm Vcsel zender en de hoge ontvanger van de gevoeligheidsspeld verstrekken superieure prestaties voor 10G Fibre Channel en Ethernet-toepassingen tot 300m optische verbindingen.

 

4. Certificaat

De duplexzendontvanger van LC 850nm 300m VCSEL 10Gb/s XFP 0

Verpakking & het Verschepen

 

De duplexzendontvanger van LC 850nm 300m VCSEL 10Gb/s XFP 1

 

De duplexzendontvanger van LC 850nm 300m VCSEL 10Gb/s XFP 2

 
Onze Diensten

1. Garantie

Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom.

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom.

Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten