Thuis ProductenXFP transceiver

de Zendontvanger van 1270/1330nm CWDM DFB 10Gb/S 40km BiDi XFP

de Zendontvanger van 1270/1330nm CWDM DFB 10Gb/S 40km BiDi XFP

  • de Zendontvanger van 1270/1330nm CWDM DFB 10Gb/S 40km BiDi XFP
  • de Zendontvanger van 1270/1330nm CWDM DFB 10Gb/S 40km BiDi XFP
de Zendontvanger van 1270/1330nm CWDM DFB 10Gb/S 40km BiDi XFP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: FCC,CE,ROHS
Modelnummer: TSBLXG40D-32/23
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: 1 of van 4PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-het Detail van de dooslevering: Versch
Levertijd: 1000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Datasnelheid: 10Gb/s Golflengte: 1270/1330nm
Werkende Temperatuur: 0°C~70°C Afstand: 40km
Schakelaar: LC DDM-functie: ja
Hoog licht:

40km BiDi XFP Zendontvanger

,

de Zendontvanger van 1330nm BiDi XFP

,

10Gb/S hete Pluggable XFP-Zendontvanger

10Gb/s 40km de Zendontvanger van BiDi XFP Hete Pluggable, Enige LC, 1270/1330nm, CWDM DFB, Enige wijze

 

1. Eigenschappen:

Steunen 9.95Gb/s aan 11.3Gb/s-bitrate

Heet-pluggable XFP-voetafdruk

Enige LC voor Tweerichtingstransmissie

Maximumverbindingslengte van 40km

Ingebouwde 1270/1330 WDM

De ongekoelde Laser van 1270nm of van 1330nm CWDM DFB.

Machtsdissipatie <2w>

Geen vereiste Verwijzingsklok

Ingebouwde digitale kenmerkende functies

Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

Zeer lage EMI en uitstekende ESD bescherming

RoHS Volgzaam Deel

 

2. Toepassingen:

10GBASE-LR/LW Ethernet

SONET OC-192 /SDH

1200-sm-ll-l 10G Fibre Channel

 

3. Beschrijving:

TXPLXG40-2733/3327 de tweerichtingszendontvangers van 10Gb/s (XFP) zijn volgzaam met de Multi-Source de Overeenkomsten (MSA) Specificatie huidige van XFP. Zij voldoen aan 10-Gigabit Ethernet 10GBASE-LR/LW per IEEE 802.3ae, SONET oc-192 /SDH en 10G Fibre Channel 1200-sm-ll-l. De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via een periodieke interface met 2 draden, zoals die in XFP MSA worden gespecificeerd.

4. Ongeveer ons

Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

 

Office&workshop:

de Zendontvanger van 1270/1330nm CWDM DFB 10Gb/S 40km BiDi XFP 0

Verpakking & het Verschepen

de Zendontvanger van 1270/1330nm CWDM DFB 10Gb/S 40km BiDi XFP 1

Onze Diensten

1. Garantie

Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom.

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom.

Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde Proformarekening, de orde zullen op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestigen het verschepen details en verzenden goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending is                  verbeterd.
4> zullen wij helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

 

 

 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten