Aanbevolen Producten
sfp vezelzendontvanger

550m 850nm SMF SFP Volgzame Loodvrij van RoHS van de Vezelzendontvanger Hete Pluggable

550m 850nm SMF SFP Fiber Transceiver Hot Pluggable RoHS Compliant Lead Free
sfp vezelzendontvanger

550m 850nm SMF SFP Volgzame Loodvrij van RoHS van de Vezelzendontvanger Hete Pluggable

Meer
de Zendontvanger van 100G QSFP28

De hete Pluggable Zendontvanger van 100G QSFP28, Optische 100G QSFP28 CWDM4

Hot Pluggable 100G QSFP28 Transceiver , Optical 100G QSFP28 CWDM4
de Zendontvanger van 100G QSFP28

De hete Pluggable Zendontvanger van 100G QSFP28, Optische 100G QSFP28 CWDM4

Meer
40G QSFP+-Zendontvanger

Zendontvanger 100m bi-Di Duplexlc 850/900nm MMF van SR 40G QSFP+ van BD voor FTTH

BD SR 40G QSFP+ Transceiver 100m Bi-Di Duplex LC 850/900nm MMF For FTTH
40G QSFP+-Zendontvanger

Zendontvanger 100m bi-Di Duplexlc 850/900nm MMF van SR 40G QSFP+ van BD voor FTTH

Meer

sfp vezelzendontvanger & de Zendontvanger van 100G QSFP28

Who wij zijn
Inleiding

Modulelandtechnologie de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse types behandelen die wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX ...

QC Profiel QC

Wij hebben professioneel QC team aan het inspecteren van producten en zullen verscheidene het opdragen werk in werking stellen om goede productvoorwaarde vóór het definitieve leveren te verzekeren.

Contacteer Ons

Adres : Hanoi, Vietnam

Werktijd: 09:00-17:30 (Beijing tijd)

Zakelijke telefoon : 86-755-23316583(Verwerkingstijd) 86--13480632261(Niet Verwerkingstijd)

FAX : 86-755-29810056

E-mail : sales@sfpfibertransceiver.com

Bekijk meer >>

Moduleland Technology Co., Ltd.
Moduleland Technology Co., Ltd.
Moduleland Technology Co., Ltd.