Thuis Producten10g sfp+ bidi

Compatibel 10gbase-bx80-u 1490nm-TX van 10G SFP+ BIDI/1570nm-RX 80km

Compatibel 10gbase-bx80-u 1490nm-TX van 10G SFP+ BIDI/1570nm-RX 80km

    • Compatible 10G SFP+ BIDI 10GBASE-BX80-U 1490nm-TX / 1570nm-RX 80km
  • Compatible 10G SFP+ BIDI 10GBASE-BX80-U 1490nm-TX / 1570nm-RX 80km

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
    Merknaam: MODULELAND
    Certificering: CE RoHS FCC TUV
    Modelnummer: TSBLXG80D-4957

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: Negotiable
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levering vermogen: 15.000 Stuks / stuks per maand
    Contact
    Gedetailleerde productomschrijving
    Golflengte: TX 1490nm/RX 1570nm Datasnelheid: 10Gb/s
    Afstand: 80km Werkende temperatuur: 0°c~70°c of -40°c~85°c
    Outputmacht: 0~+5dBm Schakelaar: Simplexlc
    Gevoeligheid: -23dB DDM-functie: Ja
    Ingebouwd: WDM Filter Haven: -
    Hoog licht:

    bidirectional sfp module

    ,

    10g bidi sfp

    SFP-10g-BX80U Compatibel 10gbase-bx80-u SFP+ 1490nm-

    DOM TX/1570nm-RX 80km Zendontvanger

    Productomschrijving

    1. Eigenschappen:                                             

          Steunen 9.95Gb/s aan 11.3Gb/s-bitrate

          Heet-pluggable SFP+-voetafdruk

          Enige LC voor Tweerichtingstransmissie

          Maximumverbindingslengte van 80km

          Ingebouwde 1490/1570nm-WDM Filter

          de gekoelde Laser van 1570nm EML.

          Machtsdissipatie <1>

          Geen vereiste Verwijzingsklok

          Ingebouwde digitale kenmerkende functies

          Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

          Zeer lage EMI en uitstekende ESD bescherming

          RoHS Volgzaam Deel

    2. Toepassingen:

          10GBASE-ZR/LW Ethernet

          SONET OC-192/SDH

          10G Fibre Channel                                

    Verpakking & het Verschepen

    Compatibel 10gbase-bx80-u 1490nm-TX van 10G SFP+ BIDI/1570nm-RX 80km 0

     

      Compatibel 10gbase-bx80-u 1490nm-TX van 10G SFP+ BIDI/1570nm-RX 80km 1

     

    Compatibel 10gbase-bx80-u 1490nm-TX van 10G SFP+ BIDI/1570nm-RX 80km 2 

    Onze Diensten

    1. Garantie

     Vijf jaar Garantiedrie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.

    2. OEM, ODM is welkom. 

    3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

     De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

    4. Om het even welke Inquire is welkom. 

      Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

    5. De naverkoopdienst. 
    a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
    b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

     

    Ongeveer ons

           Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse types behandelen die wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

     

    FAQ

    Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

    A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

    Q: wat is de levertijd?

    AVoor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

    Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

    A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

    Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

    A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

    Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

    A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
        2> bevestigde Proformarekening, de orde zullen op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
        3> bevestigen het verschepen details en verzenden goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
        4> zullen wij helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

    Contactgegevens
    Moduleland Technology Co., Ltd.

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons
    Andere Producten