Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

van de de Vezel de Optische Module van 100G QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc Wijze van 1310nm

van de de Vezel de Optische Module van 100G QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc Wijze van 1310nm

  • van de de Vezel de Optische Module van 100G QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc Wijze van 1310nm
van de de Vezel de Optische Module van 100G QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc Wijze van 1310nm
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: QSFP28-100G-LR4001
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De Modulezendontvanger LR4 10km 1310nm van Fibraoptica 100G QSFP28 Optische Verpakkingsdetails: 10 o
Levering vermogen: 10000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Golflengte: 1310nm Datasnelheid: 100Gb/s
Afstand: 10KM Wijze: Duplexlc
Voeding: +3.3V Werkende temperatuur: 0°C aan 70°C
Schakelaar: LC Productnaam: Optische de Modulezendontvanger LR4 10km van Fibraoptica 100G QSFP28
Toepassing: 100G Ethernet DDM/DOM: Ja
Haven: Optische de Modulezendontvanger LR4 10km 1310nm van Fibraoptica 100G QSFP28
Hoog licht:

100G QSFP28 SR4

,

100g qsfp28 cwdm4

Optische de Modulezendontvanger LR4 10km 1310nm van Fibraoptica 100G QSFP28

 

Productomschrijving

4 stegenmux/demux ontwerp

Geïntegreerde LAN WDM TOSA/ROSA voor maximaal 10 km bereik over SMF28

Steun 100GBASE-LR4 voor lijntarief van 103.125Gbps en OTU4 voor lijntarief van 111.81Gbps

Gezamenlijke bandbreedte van > 100Gbps

Duplexlc-schakelaar

Volgzaam met IEEE 802.3-2012 Clausule 88 de standaardspaander van IEEE 802.3bm caui-4 volgens module elektro standaard itu-t G.959.1-2012-02 norm ·

Het enige +3.3V-voeding werken

Ingebouwde digitale kenmerkende functies

Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

RoHS Volgzaam Deel

Toepassingen:

Local area network (LAN)

Breed Area Network (WAN)

Ethernetschakelaars en routertoepassingen

 Certificaat

 
van de de Vezel de Optische Module van 100G QSFP28 Zendontvanger LR4 10km de Duplexlc Wijze van 1310nm 0
 
Onze Diensten

1. Garantie
Vijf jaar Garantie, drie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.
2. OEM, ODM is welkom.
3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.
De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.
4. Om het even welke Inquire is welkom.
Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.
5. de naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 
Bedrijfsinformatie

    Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX worden toegepast, enz., die de snel veranderende markteisen ontmoeten. Wij hebben technische deskundigen met meer 25 jaar ervaringen in ons team om R&D, programmering, en aanpassing voor onze cliënten te doen. Ons huidig voordeel is op 10G SFP+/XFP/40G QSFP+/100G QSFP28 10km/100G ER4L25KM. Wij doen strikt vezeloptica.

 

Al onze zendontvangers worden de normen gebouwd volgens van MSA (Multi Bronovereenkomst) en uitgebreid getest om 100%-verenigbaarheid met een reusachtige waaier van belangrijke schakelaar en apparatenfabrikanten te verzekeren. Wij bieden 3 van de prestaties aanjaar garantie.

 

 

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.
Q: wat is de levertijd?
A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.
Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.
Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Q: HOE ongeveer uw kwaliteit?

Heeft Moduleland optische tranceiver goed terugkoppelt van klanten zoals datacentra, telcoms, materiaalfabriek en verdelers, enz. Gelieve te bekijken de onderstaande informatie                                                

 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten