Thuis ProductenSFP-Duplex

1G Zendontvanger 10km van SFP LC LX SMT Lage Machtsdissipatie voor J4859D

1G Zendontvanger 10km van SFP LC LX SMT Lage Machtsdissipatie voor J4859D

  • 1G Zendontvanger 10km van SFP LC LX SMT Lage Machtsdissipatie voor J4859D
1G Zendontvanger 10km van SFP LC LX SMT Lage Machtsdissipatie voor J4859D
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSPL1G10D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Voor de Zendontvanger van J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF Verpakkingsdetails: 10 of van 20PCS /Plastic
Levering vermogen: 50000 Piece / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Vormtype: SFP Datasnelheid: 1.25Gb/s
Afstand: 10KM Schakelaar: LC
Golflengte: 1310nm Levertijd: 2-5 het werkdagen
Garantie: 3 jaar Merk: Tibtronix
Optische Componenten: Vriespunt 1310nm Haven: Voor de Zendontvanger van J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF
Hoog licht:

sfp lc duplex

,

1000base ex sfp

Voor de Zendontvanger van J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF

 

Productomschrijving

De productenseries van de Moduleland Hete Verkoop

 

Punt Datasnelheid Golflengte Afstand Beschrijving
QSFP+ 40Gbps 850nm 100M/150m Qsfp-40g-SRBIDI 
SFP+ 10Gbps 850nm 300m SFP-10g-SR 
10Gbps 1310nm 10km SFP-10g-LR 
10Gbps 1550nm 40km SFP-10g-ER 
10Gbps 1550nm 80km SFP-10g-Zr 

 

Onze Diensten

1.Warranty
Vijf jaar Garantie, drie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.
2.OEM, ODM zijn welkom.
3.Free de steekproef zal worden verstrekt.
De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.
4. Om het even welke Inquire is welkom.
Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.
5. de naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

Bedrijfsinformatie

   MODULELAND de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse types behandelen die wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX worden toegepast, enz., die de snel veranderende markteisen ontmoeten. Wij hebben technische deskundigen met meer 25 jaar ervaringen in ons team om R&D, programmering, en aanpassing voor onze cliënten te doen. Ons huidig voordeel is op 10G SFP+/XFP/40G QSFP+/100G QSFP28 10km/100G ER4L25KM. Wij doen strikt vezeloptica.

 

Al onze zendontvangers worden de normen gebouwd volgens van MSA (Multi Bronovereenkomst) en uitgebreid getest om 100%-verenigbaarheid met een reusachtige waaier van belangrijke schakelaar en apparatenfabrikanten te verzekeren. Wij bieden 3 van de prestaties aanjaar garantie.

 

MODULELAND hete Reeksproducten

DE MODULES VAN 1.25GB LC SFP DE MODULES VAN 8G BIDI XFP SFP
DE MODULES VAN 1.25GB LC DWDM SFP DE MODULES VAN 10G SFP+ LRM SFP
1.25GB DE MODULES VAN SC BIDI SFP DE MODULES VAN 10G SFP+ LR SFP
DE MODULES VAN 2.5GB LC SFP DE MODULES VAN 10G SFP+ ER SFP
DE MODULES VAN 2.5GB LC CWDM SFP DE MODULES VAN 10G BIDI SFP+ SFP
DE MODULES VAN 2.5GB LC DWDM SFP DE MODULES VAN 10G CWDM XFP SFP
DE MODULES VAN SR SFP VAN 4G SFP+ DE MODULES VAN 40G QSFP SFP
DE MODULES VAN 8G SFP+ SFP de QSFP+ aan QSFP+ Passieve Kabel van 40G
DE MODULES VAN 8G CWDM SFP 10/100/1000M SFP MODULES
DE MODULES VAN 8G DWDM SFP de MODULES van 40G 100g SFP

 

 

Fabriek

1G Zendontvanger 10km van SFP LC LX SMT Lage Machtsdissipatie voor J4859D 0

 

 

 

 

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?
A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

 

Q: HOE ongeveer uw kwaliteit?

Heeft Moduleland optische tranceiver goed terugkoppelt van klanten zoals datacentra, telcoms, materiaalfabriek en verdelers, enz. Gelieve te bekijken de onderstaande informatie                                                

 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten