Thuis ProductenSFP-Duplex

Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid

Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid

  • Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid
Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSPL1E80D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levering vermogen: 12000 stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Golflengte: 1550nm Datasnelheid: 155M
Afstand: 80km Schakelaar: Duplexlc
Voeding: 3.3V Werkende Temperatuur: 0°c~70°c of -40°c~85°c
DDM-functie: ja Outputmacht: -5~ dBm 0
Toepassing: Ethernet Haven: Vietnam
Hoog licht:

sfp lc duplex

,

de zendontvangers van 1000base lx sfp

Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm 155M Data Rate van 100 Basissfp

1. Eigenschappen:

Tot 155Mb/s-Gegevens - verbindingen

Heet-Pluggable

Duplexlc-schakelaar

Tot 80km op 9/125μm SMF

1550nm vriespunt-laserzender

Enige +3.3v-Macht<1w>

 

Industril breidde Commerciële opercial temperatuurwaaier uit: -40°c aan 85°c of 0°c aan 70°c   Beschikbare versie

Volgzaam en Loodvrije RoHS

 

 

2. Toepassingen:

SONET OC-3/SDH STM-1

Snelle Ethernet

Andere Optische Verbindingen

 

3. Beschrijving:

De Zendontvanger van TSPL1E80D van Moduleland is hoge prestaties, rendabele module wat een duplexlc-opticainterface hebben. Standaardac koppelde CML voor hoge snelheidssignaal en de controle en de monitorsignalen van LVTTL. De ontvangerssectie gebruikt een SPELDontvanger en de zender gebruikt een laser van 1550nm DFB, tot 29dB-verbinding beweeg verzekeren deze toepassing van modulesonet oc-3/SDH STM-1 80Km.

 

4. Optische Parameters (BOVENKANT = -40 aan 85°C, VCC = 3,135 tot 3,465 Volts)

 

Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid Nota
Zendersectie:
Centrumgolflengte λc 1530 1550 1570 NM  
Spectrale Breedte σ     1 NM  
Optische Outputmacht Steenbolk -5   0 dBm 1
Optische Stijgings/Daling Tijd RT/tf     500 ps 2
Uitstervenverhouding ER 10     dB  
Geproduceerde Jitter (piek aan piek) JTXp-p     0,07 UI 3
Geproduceerde Jitter (rms) JTXrms     0,07 UI 3
Oogmasker voor Optische Output Volgzaam met G.957 (klasse 1 laserveiligheid)  
Ontvangerssectie:  
Optische Inputgolflengte λc 1260   1600 NM  
Ontvangersoverbelasting Pol. -8     dBm 4
RX gevoeligheid Sen     -34 dBm 4
RX_LOS beweer LOS A -45     dBm  
RX_LOS DE-beweren LOS D     -35 dBm  
RX_LOS hysterese LOS H 0,5     dB  
Algemene Specificaties:
Datasnelheid BR   155   Mb/s  
Beetjefoutenpercentage BER     10-12    
Max. Gesteunde Verbindingslengte op 9/125μm SMF@155Mb /s LMAX   80   km  
Totale Systeembegroting Pond 29     dB  
 

Nota

1. De optische macht wordt gelanceerd in SMF.

2. 20-80%.

3. Genomen Jittermetingen gebruikend Agilent OMNIBERT 718 overeenkomstig gr.-253.

4. Gemeten met PRBS 27-1 bij 10-12 BER

 

5. Certificaat

                    Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid 0Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid 1 

 

6. Verpakking & het Verschepen

 

 

Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid 2

Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid 3

 Duplex 80km LC-Schakelaarsmf Module 1550nm van 100 Basissfp 155M Datasnelheid 4
 
Onze Diensten

1. Garantie

Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom.

 

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom.

 

Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst.
 a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

 

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met alle marktmerken compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten