Thuis Productensfp vezelzendontvanger

Duplex de Vezelzendontvanger van LC SFP, 1000Base ZX SFP 80km 1550nm-Golflengte

Duplex de Vezelzendontvanger van LC SFP, 1000Base ZX SFP 80km 1550nm-Golflengte

  • Duplex de Vezelzendontvanger van LC SFP, 1000Base ZX SFP 80km 1550nm-Golflengte
Duplex de Vezelzendontvanger van LC SFP, 1000Base ZX SFP 80km 1550nm-Golflengte
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSPL1G80D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levering vermogen: 15.000 Stuks / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 80km Voeding: 3.3V
Datasnelheid: 1.25G Schakelaar: Duplexlc
Golflengte: 1550nm Werkende temperatuur: 0°c~70°c of -40°c~85°c
DDM-functie: Ja Outputmacht: -2~+3 dBm
Maximummacht: <1w> Toepassing: Ethernet
Hoog licht:

zendontvanger van vezel de optische ethernet

,

sfp optische zendontvanger

1.25G SFP 1000Base-ZX Duplexlc 80km 1550nm


1.Features

       Enige +3.3V-Voeding

       Heet-Pluggable

       Tot 1.25Gb/s-Gegevens - verbindingen

       Duplexlc-schakelaar

       Tot 80km op 9/125μm SMF

       de laserzender van 1550nm DFB

        Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

        Maximummacht <1w>

        Industrieel /Extended/ Commercialoperating temperaturerange: -40°C aan 85°C/-5°C aan 85°C/-0°C aan 70°C-beschikbare Versie

        Volgzaam en Loodvrije RoHS

 

2.Applications:

Metro/Toegangsnetwerken

1.25 Gb/s 1000Base-ZX Ethernet

1×Fibre kanaal

Andere Optische Verbindingen

 

3.Description:

 

         De Zendontvanger van TSPL1G80D van MODULELAND is hoge prestaties, rendabele module wat een duplexlc-opticainterface hebben. Standaardac koppelde CML voor hoge snelheidssignaal en de controle en de monitorsignalen van LVTTL. De ontvangerssectie gebruikt een SPELDontvanger en de zender gebruikt een laser van 1550 NM DFB, tot 22dB-verbinding beweeg verzekeren dit module1000base Ethernet 80km toepassing.

 

4.Optical parameters (TOP = -40 tot 85°C, VCC = 3,135 tot 3,465 Volts)

Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid Nota
Zendersectie:
Centrumgolflengte λc 1530 1550 1570 NM  
Spectrale Breedte σ     1 NM  
De zijverhouding van de Wijzeafschaffing SMSR 30     dB  
Optische Outputmacht Puit 0   5 dBm 1
Uitstervenverhouding ER 8.2     dB  
Optische Stijgings/Daling Tijd tr/tF     260 ps 2
Relatief Intensiteitslawaai RIN     -120 dB/Hz  
Het Masker van het outputoog Volgzaam met IEEE802.3 z (klasse 1 laserveiligheid)  
Ontvangerssectie:  
Optische Inputgolflengte λc 1270   1610 NM  
Ontvangersoverbelasting Pol -3     dBm 4
RX gevoeligheid Sen     -24 dBm 4
RX_LOS beweer LOS A -35     dBm  
RX_LOS DE-beweren LOS D     -25 dBm  
RX_LOS hysterese LOS H 0,5     dB  
Algemene Specificaties:
Datasnelheid BR   1.25   Gb/s  
Beetjefoutenpercentage BER     10-12    
Max. Gesteunde Verbindingslengte op 9/125μm SMF@1.25Gb /s MAXIMUM L   80   km  
Totale Systeembegroting Pond 22     dB  
 

Nota

1. De optische macht wordt gelanceerd in SMF.

2. 20-80%.

3. Genomen Jittermetingen gebruikend Agilent OMNIBERT 718 overeenkomstig gr.-253.

4. Gemeten met PRBS 27-1 bij 10-12 BER

 
5.Our de diensten:

Garantie Vijf jaar Garantie, drie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.

OEM, ODM is welkom. 

De vrije steekproef zal worden verstrekt.

De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

Om het even welke Inquire is welkom. 

Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

De naverkoopdienst. 

a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 

6.About ons:

        Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse types behandelen die wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

  Office&workshop:

         Duplex de Vezelzendontvanger van LC SFP, 1000Base ZX SFP 80km 1550nm-Golflengte 0    Duplex de Vezelzendontvanger van LC SFP, 1000Base ZX SFP 80km 1550nm-Golflengte 1 

 

   

         Duplex de Vezelzendontvanger van LC SFP, 1000Base ZX SFP 80km 1550nm-Golflengte 2    Duplex de Vezelzendontvanger van LC SFP, 1000Base ZX SFP 80km 1550nm-Golflengte 3            

 
7.FAQ:

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn. 

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
     2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
     3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
     4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten