Thuis ProductenSFP-Duplex

Optische Zendontvanger 622M SFP 20km Duplexlc SMF van Verbindingensfp Ethernet

Optische Zendontvanger 622M SFP 20km Duplexlc SMF van Verbindingensfp Ethernet

  • Optische Zendontvanger 622M SFP 20km Duplexlc SMF van Verbindingensfp Ethernet
Optische Zendontvanger 622M SFP 20km Duplexlc SMF van Verbindingensfp Ethernet
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSPL6E20D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levering vermogen: 12000 stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Datasnelheid: 622M Afstand: 20km
Golflengte: 1310nm Schakelaar: Duplexlc
Voeding: 3.3V Werkende temperatuur: 0°c~70°c of -40°c~85°c
DDM-functie: Ja Outputmacht: dBm -15~ - 8
Toepassing: Snelle Ethernet Heet-Pluggable: Ja
Haven: -
Hoog licht:

sfp lc duplex

,

1000base ex sfp

622M SFP 20km Duplex de zendontvangermodule van LC SMF

Productomschrijving

1. Eigenschappen:

        Tot 622Mb/s-Gegevens - verbindingen

        Heet-Pluggable

        Duplexlc-schakelaar

        Tot 20km op 9/125μm SMF

        1310nm vriespunt-laserzender

        Enige +3.3v-Macht <1w>

        Industril breidde Commerciële opercial temperatuurwaaier uit: -40°c aan 85°c of 0°c aan 70°c-beschikbare Versie

        Volgzaam en Loodvrije RoHS  

 

 2. Toepassingen:

        SONET OC-12/SDH STM-4

        Snelle Ethernet

        Andere Optische Verbindingen

 

Verpakking & het Verschepen

Optische Zendontvanger 622M SFP 20km Duplexlc SMF van Verbindingensfp Ethernet 0

 

  Optische Zendontvanger 622M SFP 20km Duplexlc SMF van Verbindingensfp Ethernet 1

 

Optische Zendontvanger 622M SFP 20km Duplexlc SMF van Verbindingensfp Ethernet 2 

Onze Diensten

1. Garantie

 Vijf jaar Garantiedrie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom. 

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

 De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom. 

  Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst. 
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

 

 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten