Thuis ProductenSFP-Duplex

duplex 120km 1550nm, de Duplex Optische Module van 2.5G EZX SFP van LC SMF SFP

duplex 120km 1550nm, de Duplex Optische Module van 2.5G EZX SFP van LC SMF SFP

  • duplex 120km 1550nm, de Duplex Optische Module van 2.5G EZX SFP van LC SMF SFP
duplex 120km 1550nm, de Duplex Optische Module van 2.5G EZX SFP van LC SMF SFP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSPL2GC0D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levering vermogen: 15.000 Stuks / stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Datasnelheid: 2.5G Afstand: 40km
Golflengte: 1550nm Schakelaar: Duplexlc
Voeding: 3.3V Outputmacht: dBm 0~+5
Werkende temperatuur: 0°c~70°c of -40°c~85°c DDM-functie: Ja
Toepassing: Ethernet Haven: -
Hoog licht:

sfp lc duplex

,

1000base ex sfp

2.5G SFP EZX 120km de Duplexlc SMF optische zendontvanger van 1550nm

Productomschrijving
1. Eigenschappen:                                             

         Tot 2.67Gb/s-Gegevens - verbindingen

          Heet-Pluggable

         Duplexlc-schakelaar

         Tot 120km op 9/125μm SMF

         de laserzender van 1550nm DFB

          Enige +3.3V-Voeding

          Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

          Maximummacht <1w>

          Industrieel /Extended/ Commercialoperating temperaturerange: -40°C aan 85°C/-5°C aan 85°C/-0°C aan 70°C-beschikbare Versie

          Volgzaam en Loodvrije RoHS

 

2. Toepassingen:          

   SONET OC-48/SDH STM -16

   SONET OC-12/SDH STM -4

   SONET OC-3/SDH STM -1

   Gigabit Ethernet

   1x/2xFibre kanaal

 

3. Certificaat

                    duplex 120km 1550nm, de Duplex Optische Module van 2.5G EZX SFP van LC SMF SFP 0duplex 120km 1550nm, de Duplex Optische Module van 2.5G EZX SFP van LC SMF SFP 1 

Ongeveer ons

       Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

 

Onze Diensten

 1. Garantie

 Vijf jaar Garantie, drie monthes vrije uitwisseling en één jaar het vrije herstellen.

 2. OEM, ODM is welkom. 

 3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

 De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

 4. Om het even welke Inquire is welkom. 

  Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

 5. De naverkoopdienst. 
 a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
 b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

AVoor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
    2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
    3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
    4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten