Thuis Productensfp vezelzendontvanger

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25G LX 20km 1310nm SMF SFP

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25G LX 20km 1310nm SMF SFP

  • Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25G LX 20km 1310nm SMF SFP
Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25G LX 20km 1310nm SMF SFP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSPL1G20D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-doos
Levering vermogen: 12000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 20km Golflengte: 1310nm
Outputmacht: -9~-3dBm Schakelaar: LC
Gevoeligheid: 15dB Toepassing: GE
DDM-functie: ja
Hoog licht:

1310nm SFP-Vezelzendontvanger

,

De Vezelzendontvanger van SMF SFP

,

1.25G optische Vezelzendontvanger

1.25G SFP LX 20km van 1310nm SMF SFP de Duplexlc Schakelaar van de de Vezelzendontvanger

Productomschrijving
1. Eigenschappen:

Duplexlc-schakelaar

Tot 1.25Gb/s-Gegevens - verbindingen

Heet-Pluggable

Tot 20km op 9/125μm SMF.

1310nm vriespunt-laserzender

Enige +3.3V-Voeding

Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

Maximummacht <1w>

Industrieel /Extended/ Commercialoperating temperaturerange: -40°C aan 85°C/-5°C aan 85°C/-0°C aan 70°C-beschikbare Versie

Volgzaam en Loodvrije RoHS

2. Toepassingen:

Metro/Toegangsnetwerken

1.25 Gb/s 1000Base-LX Ethernet

1×Fibre kanaal

Andere Optische Verbindingen

    

Ongeveer ons

Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast

            

 

FAQ

Q:  Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A:  T/T, L/C bij gezicht, de Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q:  wat is de levertijd?

A:  Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, tevreden     controleer levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q:  Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A:  Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment gebruiken ot benoemde andere       methode door cliënten.

Q:  Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A:  Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q:  Hoe te om een orde te plaatsen?

A:  1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten