Thuis Productensfp vezelzendontvanger

Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van 1000base-t 850nm 1.25Gb/s SFP

Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van 1000base-t 850nm 1.25Gb/s SFP

  • Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van 1000base-t 850nm 1.25Gb/s SFP
Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van 1000base-t 850nm 1.25Gb/s SFP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: CE RoHS FCC TUV
Modelnummer: TSPL1G05D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-doos
Levering vermogen: 15000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: Ethernet Datasnelheid: 1.25Gb/s
Golflengte: 850nm Afstand: 550M
Outputmacht: -9~-3dBm Werkende Temperatuur: 0°c~70°c of -40°c~85°c
Schakelaar: Duplexlc Gevoeligheid: ≤-18dB
Voeding: 3.3V DDM-functie: ja
Hoog licht:

1.25Gb/s SFP-Vezelzendontvanger

,

1000base-t SFP-Vezelzendontvanger

,

850nm de Zendontvanger van kopersfp

1000base t-Kopersfp SFP Volgzame Loodvrij van RoHS van de Vezelzendontvanger Hete Pluggable

Productomschrijving

1. Toepassingen:

Metro/Toegangsnetwerken

1.25 Gb/s 1000Base-SX Ethernet

1×Fibre kanaal

Andere Optische Verbindingen

2.Features:

Tot 1.25Gb/s-Gegevens - verbindingen

Heet-Pluggable

Duplexlc-schakelaar

Tot 550m op 50/125μm MMF.

de laserzender van 850nm VCSEL

Enige +3.3V-Voeding

Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

Maximummacht <1w>

Industrieel /Extended/ Commercialoperating temperaturerange: -40°C aan 85°C/-5°C aan 85°C/-0°C aan 70°C-beschikbare Versie

Volgzaam en Loodvrije RoHS

3.Optical parameters (BOVENKANT = -40 aan 85°C, VCC = 3,135 tot 3,465 Volts)

 

Parameter Symbool Min. Typisch Max. Eenheid Nota
Zendersectie:
Centrumgolflengte λc 1290 1310 1330 NM  
Spectrale Breedte (RMS) σRMS     0,85 NM  
Optische Outputmacht Steenbolk -9   -3 dBm 1
Uitstervenverhouding ER 8.2     dB  
Optische Stijgings/Daling Tijd RT/tf     260 ps 2
Relatief Intensiteitslawaai RIN     -120 dB/Hz  
Het Masker van het outputoog Volgzaam met IEEE802.3 z (klasse 1 laserveiligheid)  
Ontvangerssectie:  
Optische Inputgolflengte λc 770   860 NM  
Ontvangersoverbelasting Pol. 0     dBm 4
RX gevoeligheid Sen     -18 dBm 4
RX_LOS beweer LOS A -29     dBm  
RX_LOS DE-beweren LOS D     -19 dBm  
RX_LOS hysterese LOS H 0,5     dB  
Algemene Specificaties:
Datasnelheid BR   1.25   Gb/s  
Beetjefoutenpercentage BER     10-12    
Max. Gesteunde Verbindingslengte op 50/125μm MMF@1.25Gb /s LMAX   550   m  
Totale Systeembegroting Pond 8     dB  
 

 

Verpakking
 

  Hete Pluggable de Vezelzendontvanger van 1000base-t 850nm 1.25Gb/s SFP 0

 
Onze Diensten

1. Garantie

Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom.

 

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom.

 

Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst.
 a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

 

FAQ

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A:  Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment gebruiken ot           andere benoemde methode door cliënten.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A:  Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestig het verschepen details en verzend goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending is                           verbeterd.
4> die wij zal helpen om uw goederen te volgen tot u veilig ontvangt hen.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten