Thuis Productensfp vezelzendontvanger

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP

  • Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP
Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: FCC,CE,ROHS
Modelnummer: TSPL1G80D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: 1 of van 4PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-het Detail van de dooslevering:
Levertijd: 1000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 80km Voeding: 3.3V
Golflengte: 1550nm Werkende Temperatuur: 0°C aan 70°C
Schakelaar: LC Compatibel: De Jeneverbes Dell Extreme HW H3C Ciena Mellanox van Cisco Arista
Hoog licht:

Dfb-LD SFP-Vezelzendontvanger

,

1.25Gb/s SFP-Vezelzendontvanger

,

1550nm de duplexzendontvanger van LC SFP

                 Hete Pluggable, Duplexlc, de Zendontvanger van 1.25Gb/s 80km SFP, Single-mode 1550nm, DDM

 

1. Eigenschappen:

Tot 1.25Gb/s-Gegevens - verbindingen

Heet-Pluggable

Duplexlc-schakelaar

Tot 80km op 9/125μm SMF

de laserzender van 1550nm DFB

Enige +3.3V-Voeding

Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472

Maximummacht <1w>

Industriële Commerciële werkende de temperatuurwaaier van /Extended/: -40°C aan 85°C/-5°C aan 85°C/-0°C aan 70°C-Versie                 beschikbaar

Volgzaam en Loodvrije RoHS

2. Toepassingen:

Metro/Toegangsnetwerken

1.25 Gb/s 1000Base-ZX Ethernet

1×Fibre kanaal

Andere Optische Verbindingen

3. Certificaat

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 0Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 1

 

Verpakking & het Verschepen

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 2

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 3Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 4

Onze Diensten

1.Warranty

Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.

2.OEM, ODM zijn welkom.

3.Free de steekproef zal worden verstrekt.

De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom.

Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. de naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

Bedrijfsinformatie

1.About ons

Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

Office&workshop:

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 5 Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 6

 

 

Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 7 Duplex de Vezelzendontvanger van LC 1.25Gb/s 80km 1550nm dfb-LD SFP 8

 

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

AT/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

AVoor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

AOnze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A1>Confirm ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2 bevestigde>Proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3>Confirm het verschepen details en berichtgoederen, het volgen aantal zullen onmiddellijk naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4>We zullen helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

 

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Andere Producten