Thuis Producten40G QSFP+-Zendontvanger

Duplexlc-Schakelaar 40Gb/S 40km QSFP+-Zendontvanger 1310nm

Duplexlc-Schakelaar 40Gb/S 40km QSFP+-Zendontvanger 1310nm

  • Duplexlc-Schakelaar 40Gb/S 40km QSFP+-Zendontvanger 1310nm
Duplexlc-Schakelaar 40Gb/S 40km QSFP+-Zendontvanger 1310nm
Productdetails:
Plaats van herkomst: Hanoi, Vietnam
Merknaam: MODULELAND
Certificering: FCC,CE,ROHS
Modelnummer: TQP40D
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: 1 of van 4PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift-het Detail van de dooslevering: Versch
Levertijd: 1000 Stuk/Stukken per Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Datasnelheid: 40Gb/s Afstand: 40km
Golflengte: 1310nm Schakelaar: LC
Werkende Temperatuur: 0°C aan +70°C Voeding: 3.3V
Hoog licht:

de Zendontvanger van 40Gb/s 40km QSFP+

,

De duplexzendontvanger van LC 40km QSFP+

,

1310nm kies Wijzeqsfp+ Zendontvanger uit

40Gb/s 40km QSFP+-Zendontvanger Hete Pluggable, Duplexlc Schakelaar, Enige wijze

 

1. Eigenschappen:

4 CWDM-stegenmux/demux ontwerp

Tot 11.2Gbps per kanaalbandbreedte

Gezamenlijke bandbreedte van > 40Gbps

Duplexlc-schakelaar

Volgzaam met de Norm van 40G Ethernet IEEE802.3ba en 40GBASE-ER4-

QSFP volgzaam MSA

APD-fotodetector

Tot 40 km-transmissie

Volgzaam met de datasnelheden van QDR/DDR Infiniband

Het enige +3.3V-voeding werken

Ingebouwde digitale kenmerkende functies

Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

RoHS Volgzaam Deel

 

2. Toepassingen:

Te rekken rek

Datacentraschakelaars en Routers

Metro netwerken

Schakelaars en Routers

de Verbindingen van 40G basis-ER4 Ethernet

 

3. Beschrijving:

TQPL40D is een zendontvangermodule voor 40km optische communicatie toepassingen wordt ontworpen die. Het ontwerp is volgzaam aan 40GBASE-ER4 van de norm van IEEE P802.3ba. De module zet 4 inputkanalen van de elektrogegevens van 10Gb/s in 4 optische signalen van CWDM om, en seint hen in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 40Gb/s simultaan over. Integendeel, aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module optisch een 40Gb/s in 4 CWDM-kanalensignalen wordt ingevoerd, en zet hen in 4 elektrogegevens dat van de kanaaloutput om.

4. Ongeveer ons

Moduleland de plaatsbepaling in Hanoi Vietnam, is een fabriek gebaseerde fabrikant van optische zendontvangers die diverse die types behandelen wijd op WAN, LAN, San, Vezelkanaal, FTTX, enz. worden toegepast.

 

Office&workshop:

Duplexlc-Schakelaar 40Gb/S 40km QSFP+-Zendontvanger 1310nm 0

Verpakking & het Verschepen

Duplexlc-Schakelaar 40Gb/S 40km QSFP+-Zendontvanger 1310nm 1

Onze Diensten

1. Garantie

Vijf jaar Garantie, drie maanden vrije uitwisselings en één jaar het vrije herstellen.

2. OEM, ODM is welkom.

3. De vrije steekproef zal worden verstrekt.

De vrije steekproeven onder een bepaalde waarde zijn beschikbaar, met vrachtkosten verzamel.

4. Om het even welke Inquire is welkom.

Om het even welk onderzoeken zullen binnen 24 uren worden geantwoord.

5. De naverkoopdienst.
a. Van bij het begin van productie tot de succesvolle levering, zullen wij zullen u op tijd de status volgen en posten.
b. Toen de goederen aankwamen, als u vraag na inspectie hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij oplossing verstrekken.

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, L/C bij gezicht, Western Union zijn aanvaardbaar. Andere betalingstermijnen zijn overeen te komen.

Q: wat is de levertijd?

A: Voor standaardproducten, houden wij genoeg voorraad weg, cqn schip in 1-3 dagen na de bevestiging van Portugal. Voor grote hoeveelheid en speciale producten, te controleren gelieve levertijd met onze vertegenwoordiger.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Voor kleine hoeveelheid die wij door Uitdrukkelijk als DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. hebben verscheept. Voor grote hoeveelheid kunnen wij airshipment ot andere benoemde methode door cliënten gebruiken.

Q: Welke euipments kunnen compatibel uw producten met zijn?

A: Onze producten kunnen met al marktmerk compatibel zijn.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1> bevestig ordedetails met onze vertegenwoordigers.
2> bevestigde Proformarekening, de orde zullen op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3> bevestigen het verschepen details en verzenden goederen, het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden nadat de verzending wordt opgenomen.
4> zullen wij helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

Contactgegevens
Moduleland Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: sales

Direct Stuur uw aanvraag naar ons
Beste Producten
Andere Producten